Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
10.06.2016
Prispievame na adopciu detí
Každou kúpou produktu Hairfor2 - Volluma prispievate na adopciu detí. Už viac ako 6 rokov vďaka vám môžeme pravidelne posielať pomoc tým, ktorí to nao... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

 

TAKTO FUNGUJE NÁŠ SPREJ HAIRFOR2 NA RIEDKE VLASY

 

Čo dokáže zahusťovač vlasov

 

 

Prečo nakupovať u nás

  1. Úvod
  2. APLIKÁCIA
AKO ZAHUSTIŤ VLASY S HAIRFOR2 | 5 krokov

 

APLIKÁCIA HAIRFOR2

HAIRFOR2 nanesiete jednoducho a rýchlo v piatich krokoch.

HAIRFOR2 aplikacia

 

 

1. Vlasy si dobre umyte bežným šampónom alebo HAIRFOR2 šampónom (ak ste už predtým HAIRFOR2 použili), ktorý je špeciálne formulovaný na prípravu vlasov pre profesionálny HAIRFOR2 sprej).

 


 

HAIRFOR2 aplikacia

 

2. Vlasy následne dokonale vysušte fénom alebo počkajte pokiaľ budú vlasy celkom suché.

 

huste-vlasy

 

 

3. Odporúčame použiť, rovnako ako aj váš kaderník používa, ochranu vášho oblečenia plášťom či uterákom. Tak ako všetky ostatné spreje, aj HAIRFOR2 sa odporúča používať vo vetranej miestnosti, kúpeľni či na terase alebo na terase či balkóne.

 


 

HAIRFOR2 sprej treba pred nastriekaním pretrepať cca 30 sekúnd a tiež priebežne počas nanášania .

 

HAIRFOR2 aplikacia

 

4. Aplikáciu začnite 1 - 2 cm za vlasovou líniou za účelom dosiahnutia prirodzeného vzhľadu. Pre najlepšie výsledky aplikujte krátke streky (2 - 3 sekundy) a sprej držte vo vzdialenosti 20 cm. Počas aplikácie jemne vlasy upravujte a prečesávajte pre udržanie jemného a prirodzeného efektu.

Pre dlhšie vlasy  – vlasy podvihnite kefou alebo hrebeňom  a aplikujte HAIRFOR2 v krátkych strekoch po pramienkoch. Vyhnite sa striekaniu priamo na pokožku.

Počas aplikácie môžete vlasy prečesávať, aby sa vlasové mikrovlákna lepšie prichytili na pôvodné vlasy. Proces opakujte až kým nedosiahnete požadovaný výsledok.

 

 


hairfor2 fixator

 

 

 

5. Na konci, keď sú už vlasy celkom suché a dosiahli ste požadovanú hustotu vašich vlasov, aplikujte nový HAIRFOR2 FIXÁTOR, ktorý mikrovlákna na vlasoch zafixuje a zároveň im opätovne dodá prirodzený lesk. Konečný výsledok tak bude dokonalý.

 


 

Čo je dobré vedieť pred použitím HAIRFOR2?• Nepoužívajte HAIRFOR2 bezprostredne po farbení vlasov. Táto kombinácia by mohla viesť k zmene ich farby. Na farbené vlasy aplikujte HAIRFOR2 až keď si vlasy minimálne jeden krát umyjete a dobre vysušíte.

• HAIRFOR2 nepoužívajte ak trpíte alergiou na vlasové spreje, máte citlivú pokožku alebo otvorené vyrážky na koži.

• Dbajte pri aplikácii na to, aby ste si s HAIRFOR2 nezasiahli oči. V prípade kontaktu s očami, oči vypláchnite a vyhľadajte odbornú lekársku pomoc.


• Prípravky na vlasy ako gél, tužidlo, sprej pre lesk vlasov nanášajte až po aplikácii HAIRFOR2, nikdy nie pred aplikáciou!

• Pred každou novou aplikáciou silno potraste sprejom približne 30 sekúnd.

Tipy & Triky pre dokonalý výsledokNaši klienti si osvojili časom používania HAIRFOR2 svoje vlastné postupy a techniky, ktoré im jej ďalšiu aplikáciu zjednodušujú. Sme radi, že sa s nami o svoje poznatky podelili a my ich môžme publikovať na našej web stránke. Ak máte aj Vy tipy, či triky na používanie HAIRFOR2 a myslíte si, že by ich mali poznať aj ostatní, pošlite nám ich a my tie najlepšie budeme publikovať. Každý publikovaný príspevok čaká odmena v podobe spreju HAIRFOR2 podľa vlastného výberu a tiež k tomu grátis sprej pre lesknúce sa vlasy!

• Ak sa HAIRFOR2 sprej dostane na pokožku je trochu pracnejšie zmyť ho. Toto však neplatí v prípade ak použijete mydlo alebo alkohol.


• Neaplikujte sprej HAIRFOR2 na vlasy príliš z blízka, ani ho nenanášajte v dlhých strekoch.

• Pri aplikácii spreja si chráňte oblečenie najlepšie uterákom určeným na tento účel.

• Sprej HAIRFOR2 aplikujte na miestach kde nehrozí zašpinenie bytových doplnkov, ideálne v kúpeľni.


AKO TO FUNGUJEako to funguje

 

POZRITE SI NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

nasi zakaznici

 

OTÁZKY A ODPOVEDEinformacie

 

BLOG | RADY A TIPYblog rady a tipy

 

 

O Nás

Naša spoločnosť sa už od roku 2009 zaoberá vlasovou problematikou. Spolupracujeme s odborníkmi z Nemecka a Kanady.

Náš unikátny zahusťovač vlasov si za 10 rokov na Slovensku našiel už veľa spokojných zákazníkov. Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri riešení riedkych vlasov. Budeme sa aj naďalej snažiť splniť vaše očakávania. Team HairFor2

Bez Rizika

RECENZIE HEUREKA

UŽ 11 ROKOV NA SLOVENSKU

OKAMŽITÉ VRÁTENIE SUMY DO 60 DNÍ

DORUČENIE DO 2 DNÍ

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk