Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

TAKTO FUNGUJE NÁŠ SPREJ HAIRFOR2 NA RIEDKE VLASY

 

zahustenie vlasov hairfor2

 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 36,80 EUR
skladom
naša cena 17,95 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 64,70 EUR
skladom

ANKETA

Ste spokojný s HAIRFOR2 zahusťovačom vlasov?

Áno, veľmi 55% Celkom áno 23% Nie veľmi 9% Nie som 13%

AJ VY POMÁHATE

arr3Prispievame na adopciu detíKaždou kúpou produktu Hairfor2 - Volluma prispievate na adopciu detí. Už viac ako 2 roky vďaka vám...

APLIKÁCIA
AKO ZAHUSTIŤ VLASY S HAIRFOR2 | 5 krokov

 

APLIKÁCIA HAIRFOR2

HAIRFOR2 nanesiete jednoducho a rýchlo v piatich krokoch.

HAIRFOR2 aplikacia

 

 

1. Vlasy si dobre umyte bežným šampónom alebo HAIRFOR2 šampónom (ak ste už predtým HAIRFOR2 použili), ktorý je špeciálne formulovaný na prípravu vlasov pre profesionálny HAIRFOR2 sprej).

 


 

HAIRFOR2 aplikacia

 

2. Vlasy následne dokonale vysušte fénom alebo počkajte pokiaľ budú vlasy celkom suché.

 

huste-vlasy

 

 

3. Odporúčame použiť, rovnako ako aj váš kaderník používa, ochranu vášho oblečenia plášťom či uterákom. Tak ako všetky ostatné spreje, aj HAIRFOR2 sa odporúča používať vo vetranej miestnosti, kúpeľni či na terase alebo na terase či balkóne.

 


 

HAIRFOR2 sprej treba pred nastriekaním pretrepať cca 30 sekúnd a tiež priebežne počas nanášania .

 

HAIRFOR2 aplikacia

 

4. Aplikáciu začnite 1 - 2 cm za vlasovou líniou za účelom dosiahnutia prirodzeného vzhľadu. Pre najlepšie výsledky aplikujte krátke streky (2 - 3 sekundy) a sprej držte vo vzdialenosti 20 cm. Počas aplikácie jemne vlasy upravujte a prečesávajte pre udržanie jemného a prirodzeného efektu.

Pre dlhšie vlasy  – vlasy podvihnite kefou alebo hrebeňom  a aplikujte HAIRFOR2 v krátkych strekoch po pramienkoch. Vyhnite sa striekaniu priamo na pokožku.

Počas aplikácie môžete vlasy prečesávať, aby sa vlasové mikrovlákna lepšie prichytili na pôvodné vlasy. Proces opakujte až kým nedosiahnete požadovaný výsledok.

 

 


hairfor2 fixator

 

 

 

5. Na konci, keď sú už vlasy celkom suché a dosiahli ste požadovanú hustotu vašich vlasov, aplikujte nový HAIRFOR2 FIXÁTOR, ktorý mikrovlákna na vlasoch zafixuje a zároveň im opätovne dodá prirodzený lesk. Konečný výsledok tak bude dokonalý.

 


 

Čo je dobré vedieť pred použitím HAIRFOR2?• Nepoužívajte HAIRFOR2 bezprostredne po farbení vlasov. Táto kombinácia by mohla viesť k zmene ich farby. Na farbené vlasy aplikujte HAIRFOR2 až keď si vlasy minimálne jeden krát umyjete a dobre vysušíte.

• HAIRFOR2 nepoužívajte ak trpíte alergiou na vlasové spreje, máte citlivú pokožku alebo otvorené vyrážky na koži.

• Dbajte pri aplikácii na to, aby ste si s HAIRFOR2 nezasiahli oči. V prípade kontaktu s očami, oči vypláchnite a vyhľadajte odbornú lekársku pomoc.


• Prípravky na vlasy ako gél, tužidlo, sprej pre lesk vlasov nanášajte až po aplikácii HAIRFOR2, nikdy nie pred aplikáciou!

• Pred každou novou aplikáciou silno potraste sprejom približne 30 sekúnd.

Tipy & Triky pre dokonalý výsledokNaši klienti si osvojili časom používania HAIRFOR2 svoje vlastné postupy a techniky, ktoré im jej ďalšiu aplikáciu zjednodušujú. Sme radi, že sa s nami o svoje poznatky podelili a my ich môžme publikovať na našej web stránke. Ak máte aj Vy tipy, či triky na používanie HAIRFOR2 a myslíte si, že by ich mali poznať aj ostatní, pošlite nám ich a my tie najlepšie budeme publikovať. Každý publikovaný príspevok čaká odmena v podobe spreju HAIRFOR2 podľa vlastného výberu a tiež k tomu grátis sprej pre lesknúce sa vlasy!

• Ak sa HAIRFOR2 sprej dostane na pokožku je trochu pracnejšie zmyť ho. Toto však neplatí v prípade ak použijete mydlo alebo alkohol.


• Neaplikujte sprej HAIRFOR2 na vlasy príliš z blízka, ani ho nenanášajte v dlhých strekoch.

• Pri aplikácii spreja si chráňte oblečenie najlepšie uterákom určeným na tento účel.

• Sprej HAIRFOR2 aplikujte na miestach kde nehrozí zašpinenie bytových doplnkov, ideálne v kúpeľni.


AKO TO FUNGUJEako to funguje

 

POZRITE SI NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

nasi zakaznici

 

OTÁZKY A ODPOVEDEinformacie

 

BLOG | RADY A TIPYblog rady a tipy

 

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Zvládne každý
Anita
26.10.2015 16:34
Naozaj jednoduché
Boris
26.08.2015 10:45