Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
10.06.2016
Prispievame na adopciu detí
Každou kúpou produktu Hairfor2 - Volluma prispievate na adopciu detí. Už viac ako 6 rokov vďaka vám môžeme pravidelne posielať pomoc tým, ktorí to nao... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

 

TAKTO FUNGUJE NÁŠ SPREJ HAIRFOR2 NA RIEDKE VLASY

 

Čo dokáže zahusťovač vlasov

 

 

Prečo nakupovať u nás

  1. Úvod
  2. OTÁZKY
Otázky a odpovede HAIRFOR2
Čím je unikátny?

HAIRFOR2 je patentovaným produktom, ktorý rieši problém s riedkymi vlasmi pomocou keratínových vlákien v spreji a od svojho vzniku prešiel mnohými vylepšeniami. HAIRFOR2 je unikátny tým, že je odolný voči vode, vetru a potu. Okrem tejto v praktickom živote (pot, dážď) veľmi dôležitej výhode je jeho prednosťou najmä prirodzený a bohatý efekt zahustenia vlasov. V spojení s Fixátorom HAIRFOR2 je jeho účinok dokonalý. HAIRFOR2 má ako jediný objem až 300ml vďaka čomu vám vydrží na mnoho aplikácií. HAIRFOR2 tiež ponúka značkový šampón HAIRFOR2 určený pre rýchle umytie.

Ako dlho vydrží HAIRFOR2 vo vlasoch po jednej aplikácii?

HAIRFOR2 vydrží do najbližšieho umytia vlasov. Po každom umytí vlasov sa odporúča opäť aplikovať na vlasy HAIRFOR2.

Je podmienkou na používanie HAIRFOR2 aj používanie HAIRFOR2 šampónu?

Nie, nie je. Ale je oveľa jednoduchšie zmyť HAIRFOR2 sprej pri použití HAIRFOR2 šampónu. S obyčajným šampónom budete musieť vlasy umyť niekoľkokrát, s našim šampónom to pôjde ľahko hneď na prvý krát.

Na koľko použití mi vydrží jeden sprej?

Sprej má 300 ml. Vydrží od 20 do 25 aplikácií. Presný počet závisí od plochy, ktorú sa snažíme prekryť.

Je pre mňa HAIRFOR2 vhodný aj keď mám úplnú plešinu?

Žiaľ, v tomto prípade nepomôže ani náš sprej. HAIRFOR2 je určená na odstránenie miest, kde presvitá pokožka hlavy, presnejšie na miesta s riedkymi vlasmi.

Čo ak moje vlasy zmoknú keď budem mať HAIRFOR2?

Vodeodolné vlastnosti HAIRFOR2 zaručujú odolnosť voči vode, dažďu i voči ľudskému potu a preto s HAIRFOR2 sa môžete aktívne  venovať vašim obľúbeným športom, ale tiež behať po daždi, bicyklovať či chodiť posilňovať. Je totiž odolný nielen voči vode, ale aj voči vetru. Je však potrebné dodržať presný postup aplikácie a všetky 4 kroky.


Ako odstránim HAIRFOR2 z mojich vlasov?

Na odstránenie spreju je vhodné použiť HAIRFOR2 šampón, s ktorým je umytie vlasov jednoduché. Je to možné aj s bežným šampónom, v tom prípade je zmytie o niečo náročnejšie.


Môže HAIRFOR2 nejako poškodiť moje vlasy?

Nie, používanie HAIRFOR2 je absolútne bezpečné. Je určený pre všetky typy vlasov ako aj znova rastúce vlasy po medikamentoch či po transplantácii, kedy vytvorí ešte prirodzenejší a dokonalejší efekt. Tiež môžete naďalej používať svoje prípravky na podporu rastu vlasov.


Ako si mám správne vybrať svoju farbu HAIRFOR2?

Vieme, že je ťažké vyberať len na základe obrázka. Zoznam farieb máme uvedený v sekcii ČO JE HAIRFOR2. Ak máte pochybnosti, a neviete trafiť svoju farbu, skúste si vybrať svetlejší  odtieň, než je Vaša prirodzená farba vlasov alebo skombinovať farby (najprv tmavšiu). Ak ste však  i napriek tomu farbu netrafili, nezúfajte, do 30 dní Vám vieme HAIRFOR2 vymeniť alebo vrátiť peniaze.


Môžem HAIRFOR2 používať ak som absolvoval vlasovú transplantáciu?

Áno, ale najskôr pol roka od podstúpení zákroku.


Môžem Vollumu vrátiť?

Áno, je to možné. Vollumu je však potrebné vrátiť s originálnym dodacím listom, s ktorým Vám bude doručená a váha nesmie klesnúť o viac než 10% z celkovej hmotnosti. Zaslať nám ju je možné maximálne do 40. pracovných dní od jej prebratia. My Vám vrátime peniaze do 30. dní od prebratia vráteného produktu alebo Vám pošleme iný odtieň. Nie je sa čoho obávať, Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.


Na čo je dobrý fixačný sprej HAIRFOR2, potrebujem ho vôbec?

Aplikácia fixátora po použití zahusťovača HAIRFOR2 je veľmi dôležitá. Po jeho aplikácii - zafixovaní vyzerajú vlasy zdravšie, lesklejšie, bohatšie a vytváraju tak prirodzenejší dojem. HAIRFOR2 je po použití fixátora na nerozoznanie od skutočných vlasov. Takýmto zafixovaním sa tiež posilňuje odolnosť HAIRFOR2 mikrovlákien voči účinkom potu, pôsobeniu vody alebo neželanému zafarbeniu textilu. HAIRFOR2 fixátor totiž spojí drobné farebné pigmenty na vlase a vytvorí z nich dokonalý celok.

Prečo je HAIRFOR2 najlepšia?

HAIRFOR2 je ideálna pri maskovaní odrastkov pri farbených vlasoch a tiež pri maskovaní šedivých vlasov. Dokáže spevniť príliš jemné vlasy a zároveň vrátiť vlasom objem. Jej prvoradou úlohou je však stále prekrytie riedkych vlasov, s ktorými má problém mnoho z nás. HAIRFOR2 je absolútne šetrná k vlasom a nie je dôvod sa obávať jej pravidelného používania.Za viac ako rok svojej existencie, si HAIRFOR2 získala veľa stálych zákazníkov, či stúpencov z radov kaderníkov, ktorí ju využívajú pri svojej práci. HAIRFOR2 vytvára ten najprirodzenejší vzhľad aký sa dá dosiahnuť prípravkom tohto druhu a preto zákazníci po objavení HAIRFOR2 jej ostávajú verní a nadmieru spokojní.


Môžem si HAIRFOR2 kúpiť aj v "kamennom obchode"?

Naša spoločnosť v súčastnosti ponúka produkty radu HAIRFOR2 cez online shop na našej stránke. V najbližšej budúcnosti bude možné prípravok HAIRFOR2 kúpiť aj vo vybraných kaderníctvach po celom Slovensku, informujte sa preto u svojho kaderníka.

Má HAIRFOR2 aj nejakú "slabú stránku"?

HAIRFOR2 je unikátny produkt, no je nutné si uvedomiť, že ide stále o sprej, ktorý podobne ako mnoho iných sprejov môže mať aj jeden vedľajší, neželaný efekt - zanechanie stôp na textile. Aj na túto "malú chybičku krásy" nášho produktu Vám však doporučíme 3 tipy, pri dodržaní ktorých sa vyhnete riziku zanechaní stôp na textile na minimum. Tu sú:

1. HAIRFOR2 sa odporúča aplikovať len na práve umyté a následne dokonale vysušené vlasy.
2. Po aplikácii HAIRFOR2 je ideálne na záver aplikovať HAIRFOR2 fixačný sprej, ktorý je v tejto chvíli novinka medzi produktami HAIRFOR2. Vďaka nemu sa čiastočky farebných pigmentov obsiahnuté vo HAIRFOR2 spreji pevnejšie spoja s vlasom, následkom čoho nie je riziko odtlačenia farby

3. Našim zákazníkom tiež odporúčame (najmä tým, ktorí majú svoje pôvodné vlasy skutočne riedke), aby vždy pri aplikácii používali tmavý uterák, ktorý budú mať vyčlenený pre tento účel.


Aké silné stránky má HAIRFOR2?

HAIRFOR2 je ideálna pri maskovaní odrastkov pri farbených vlasoch a tiež pri maskovaní šedivých vlasov. Dokáže spevniť príliš jemné vlasy a zároveň vrátiť vlasom objem. Jej prvoradou úlohou je však stále prekrytie riedkych vlasov, s ktorými má problém mnoho z nás. HAIRFOR2 je absolútne šetrná k vlasom a nie je dôvod sa obávať jej pravidelného používania. Za vyše roka svojej existencie na slovenskom a českom trhu, si HAIRFOR2 získala mnoho pravidelných zákazníkov, či stúpencov z radov kaderníkov, ktorí ju využívajú pri svojej práci.

AKO TO FUNGUJEako to funguje

 

POZRITE SI NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

nasi zakaznici

 

OTÁZKY A ODPOVEDEaplikacia

 

BLOG | RADY A TIPYblog rady a tipy

 

O Nás

Naša spoločnosť sa už od roku 2009 zaoberá vlasovou problematikou. Spolupracujeme s odborníkmi z Nemecka a Kanady.

Náš unikátny zahusťovač vlasov si za 10 rokov na Slovensku našiel už veľa spokojných zákazníkov. Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri riešení riedkych vlasov. Budeme sa aj naďalej snažiť splniť vaše očakávania. Team HairFor2

Bez Rizika

RECENZIE HEUREKA

UŽ 11 ROKOV NA SLOVENSKU

OKAMŽITÉ VRÁTENIE SUMY DO 60 DNÍ

DORUČENIE DO 2 DNÍ

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk