Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
10.06.2016
Prispievame na adopciu detí
Každou kúpou produktu Hairfor2 - Volluma prispievate na adopciu detí. Už viac ako 6 rokov vďaka vám môžeme pravidelne posielať pomoc tým, ktorí to nao... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

 

TAKTO FUNGUJE NÁŠ SPREJ HAIRFOR2 NA RIEDKE VLASY

 

Čo dokáže zahusťovač vlasov

 

 

Prečo nakupovať u nás

  1. Úvod
  2. Účesy - Aké sú súčasné trendy?
Účesy - Aké sú súčasné trendy?

ÚČESY

Pri voľbe toho správneho účesu existuje niekoľko tipov. Mali by sme sa rozhodovať najmä na základe tvaru našej tváre a dĺžke našich vlasov. Ďalším krokom pri výbere je príležitosť na ktorú chceme naše vlasy upraviť. Môže ísť o každodenný účes, alebo spoločenský, keď sa chystáme napríklad na ples či svadbu. My vám ponúkame pár rád ako sa správne rozhodnúť a aký účes zvoliť.

Účesy pre okrúhlu tvár

 

Každá žena je bezpochyby krásna. Aby sme podtrhli zmyselnosť tých z vás, ktoré máte okrúhlu tvár, prinášame pár tipov, akoÚčesy pre okrúhlu tvársi ľahko a rýchlo upraviť vlasy do požadovaného a nenáročného štýlu. Účesy pre okrúhlu tvár by sa mali vyznačovať optickým zúžením, keďže tento typ tváre je známy oblejšími a jemnejšími črtami sánky, navyše nositeľky bacuľatejšej tváre majú často aj bližšie posadené oči.

Aby sme tvár opticky zúžili a pôsobila štíhlejším dojmom, vhodné je nechať si u kaderníka prestrihať ofinu, ktorá schová oblejšie čelo a tvári dodá štíhlejší vzhľad. Ofinu môžete  nosiť nabok alebo rovno padajúcu do tváre. Dajte však pozor! Príliš hustá ofina vie spraviť presný opak a tvár môže pôsobiť plnšie.

Ďalšou alternatívou ako na účesy pre okrúhlu tvár je zamerať sa na ich dĺžku a správne prestrihanie, pretože padajúce rovné vlasy tvár zbytočne orámujú a zvýraznia jej plnšie črty. Tvári viac lichotia dlhšie prestrihané vlasy, žene s týmto typom tváre dodajú správny šmrnc.

Účesy pre okrúhlu tvár

V prípade, že máte vlasy kratšie ako je stredná dĺžka, zamerajte sa na účesy v štýle "bobu", pričom pramene smerujúce do tváre by mali byť dlhšie ako ich zadná časť. Vhodná je i prestrihaná ofina smerujúca nabok, ktorá podtrhne tento účes.

Pre tie z vás, ktoré rady nosia cop, venujte pozornosť jeho výške. Príliš nízko posadené copy vo vašom prípade zbytočne upozorňujú na guľatejšie čelo a sánku, preto odporúčame vlasy vyčesať skôr vyššie k temenu hlavy a vyčarovať tzv. konský chvost, prípadne zvoliť alternatívu v štýle drdolov. Drdoly môžete spraviť "nedbalo" alebo pomocou, dnes už dostupných, vlasových výplní, ktoré nájdete vo vybraných obchodoch s drogériou alebo na internete.

Pre stredne dlhé vlasy sú vhodné čiastočne vyčesané účesy, ktoré sú mierne zvlnené pri koncoch a vypnuté do "nedbalého" štýlu, ktorý dodáva sviežosť a mládežnícky vzhľad.

Účesy pre okrúhlu tvár

Účesy pre okrúhlu tvár, ktoré sme vám dnes priblížili v spomínaných tipoch, sú zamerané pre všetky dĺžky vlasov a určite sa v nich nájde každá s týmto typom tváre. Správny účes podčiarkne vhodne zvolený farebný odtieň vlasov, s výberom vám rád pomôže profesionálny kaderník.

 

Spoločenské účesy

 

Každá príležitosť či udalosť vyžaduje konkrétne a jedinečné účesy, najmä, ak ju beriete s najväčšou vážnosťou. Pri športových udalostiach rozhodne zvolíte iný štýl, ako povedzme pri pracovnom pohovore. Spoločenské účesy musia spĺňať niekoľko dôležitých kritérií.

Udalosť

Štýl a typ účesu plánujeme podľa konkrétnej udalosti, ktorá na nás čaká. Promócie, maturity, svadby či stužkové vyžadujú jedinečné, no predsa rozdielne účesy. Je veľmi potrebné, aby bol účes nielen príťažlivý, ale aj praktický. Napríklad účes na maturitu by mal byť pohodlný a nemal by dámu obmedzovať v pohybe. Svadobné účesy naopak musia byť megalomanské, keďže svadba je udalosť, ktorú si každá žena zapamätá na celý život. Dôsledná príprava pred udalosťou je dôležitým krokom.

Elegancia

Spoločenské účesy by mali byť elegantné, estetické a príťažlivé. Preto im samotní kaderníci venujú naozaj veľa času a spájajú v nich hneď niekoľko moderných trendov. Keďže na spoločenské udalosti väčšinou volíme spoločenské šaty, tieto účesy by so zvoleným outfitom mali ladiť.

Nebyť príliš výstredná

Výstrednosť je pri spoločenských účesoch a udalostiach nežiaduca. Je lepšie, keď hostí ohúrite dokonalým prevedením vášho účesu, ako nejakou nedôstojnou výstrednosťou. Nenásilnosť účesu je teda nevyhnutnosťou. Nebojte sa ho však doplniť o malý módny doplnok, akým môže byť napríklad kvetina či brošňa.

Harmonický celok

Ideálnym výsledkom pri spoločenských udalostiach by mala byť harmonická symbióza celku. Príťažlivé spojenie šiat, účesu, topánok vytvorí originálny a jedinečný efekt, vďaka ktorému zažiarite! Staňte sa hviezdou každej spoločenskej udalosti!

 

Účesy na svadbu

 

Svadba patrí k najdôležitejším udalostiam v našom živote. Pri troche šťastia sa udeje iba jedenkrát a ostáva v našich mysliach počas celej doby pobytu na Zemi. Každý detail musí byť stopercentný a nič sa nesmie pokaziť. Účesy na svadbu patria k tým najdôležitejším súčastiam každej nevesty. Pohľady hostí sú často upreté práve na ne. Venujte svojmu svadobnému účesu dostatočnú pozornosť a postarajte sa o to, aby na vašu svadbu nezabudli ani vaši hostia!

Trendy sa každým rokom menia, no základ ostáva nemenný. Účes na svadbu musí byť elegantný, príťažlivý a detailný. Niektoré nevesty uprednostňujú megalomanský štýl, iné sa riadia heslom „V jednoduchosti je krása.“. Jemné línie, ktoré ešte podčiarkujú ženskosť nevesty, sú nevyhnutným elementom svadobných účesov.

Súčasnými trendmi sú bočná ofina, zapletený vrkoč či voľne padajúce vlny. Tieto účesy bývajú doplnené o jemné prvky, akými sú ozdoby alebo kvety vo vlasoch. Tým vzniká príjemná symbióza medzi účesom a celkovou svadobnou výzdobou a atmosférou. Nevesta je potom naozaj krásnym stredobodom tejto jedinečnej udalosti.

Účesy na svadbu sú častokrát neopakovateľným dielom kaderníkov. Rozhodne sa oplatí do tejto položky investovať, pretože zážitky trvajú celý život. Vyberte si dokonalý účes a ostaňte v mysliach vašich svadobných hostí navždy!

 

Účesy pre krátke a polodlhé vlasy

 

Každá žena je obdarovaná iným typom vlasov. Niektoré z nás majú krátke vlasy, niektoré dlhé a niektoré sa môžu pochváliť zlatou strednou cestou. Určite mi však dáte za pravdu, keď poviem, že často sme s dĺžkou našich vlasov nespokojné. Pokiaľ nám však vlasy narastú na nami požadovanú dĺžku, musíme pracovať s tým, čo máme. Existuje mnoho úžasných a štýlových účesov pre každý typ vlasov! Dnes si povieme niečo o účesoch pre tie krátke a polodlhé.

 

Účesy pre krátke vlasy

Krátke vlasy neponúkajú až také široké možnosti účesov, ako tie dlhšie. Napriek tomu sú však účesy pre tento typ vlasov jedinečné a príťažlivé. Ich kratšia dĺžka umožňuje vytvorenie živo pôsobiacich, sviežich a štýlových účesov, ktoré okrem krásy charakterizujú aj celkovú osobnosť ženy. Nespútané pramienky vlasov pôsobia neposedne a vytvárajú tak osobitý ráz účesu. Krátke vlasy poskytujú výhodu, že vlasy môžu stáť alebo vyčnievať a je to, na rozdiel od dlhších vlasov, úplne prijateľné. Toto je dosiahnuté použitím gélov či lakov. Štýl krátkych účesov je inšpirovaný mužmi, no ženy ho posunuli na novú, estetickejšiu úroveň. Sú vhodné najmä ak sú vaše vlasy riedke

 

Účesy pre polodlhé vlasy

Väčšina z nás má pravdepodobne polodlhé vlasy. Je to zlatá stredná cesta, ktorá ponúka najširší záber najrôznejších účesov. Mnoho celebrít má práve polodlhé vlasy, a tak sa ich účesy stávajú trendmi vo svete. Tieto účesy pôsobia elegantnejšie ako účesy pre krátke vlasy. Často sa využívajú najrôznejšie farebné prevedenia a strihy, ktoré dodávajú ženám jedinečný vzhľad. Veľmi dôležité je brať ohľad na prirodzenosť vašich vlasov. Ak máte vlasy rovné, zvoľte účesy, ktoré majú podobný nádych. Vlnité vlasy vyžadujú zase iný typ účesov.

Nestrácajte svoju prirodzenosť a buďte vďačná za každý typ vlasov, ktorý máte. Je len na vás, ako využijete to, čo vám bolo dané.

O Nás

Naša spoločnosť sa už od roku 2009 zaoberá vlasovou problematikou. Spolupracujeme s odborníkmi z Nemecka a Kanady.

Náš unikátny zahusťovač vlasov si za 10 rokov na Slovensku našiel už veľa spokojných zákazníkov. Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri riešení riedkych vlasov. Budeme sa aj naďalej snažiť splniť vaše očakávania. Team HairFor2

Bez Rizika

RECENZIE HEUREKA

UŽ 11 ROKOV NA SLOVENSKU

OKAMŽITÉ VRÁTENIE SUMY DO 60 DNÍ

DORUČENIE DO 2 DNÍ

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk