Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

TAKTO FUNGUJE NÁŠ SPREJ HAIRFOR2 NA RIEDKE VLASY

 

zahustenie vlasov hairfor2

 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 36,80 EUR
skladom
naša cena 17,95 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 64,70 EUR
skladom

ANKETA

Ste spokojný s HAIRFOR2 zahusťovačom vlasov?

Áno, veľmi 55% Celkom áno 23% Nie veľmi 9% Nie som 13%

AJ VY POMÁHATE

arr3Prispievame na adopciu detíKaždou kúpou produktu Hairfor2 - Volluma prispievate na adopciu detí. Už viac ako 2 roky vďaka vám...

Vypadávanie vlasov u žien

Vypadávanie vlasov u žien

Vlasom sa odpradávna pripisuje určitá symbolika. Gréci pokladali vlasy za sídlo života a obyvatelia Novej Guiney dodnes veria, že vo vlasovom poraste sídlia duchovia ich predkov.

Zvieratám ochlpenie slúžia k regulácii teploty, ale k čomu slúži vlasová pokrývka nám? Prečo je vypadávanie vlasov u žien tak častá téma? Prečo? Naše vlasy nás chránia pred chladom, či naopak pred účinkami slnečného žiarenia. Najmä však plnia estetickú funkciu. Zvodné účesy priťahujú našich nápadníkov. Účesom vyjadrujeme svoj životný názor a prezentujeme spoločenskú príslušnosť.

Vypadávanie vlasov u žienK samotnému životu vlasy nepotrebujeme, avšak aj napriek tomu plačeme nad každým vypadnutým vlasom. Najmä ženy, ktoré vypadávaním vlasov netrpia ako muži. Internet je presýtený diskusiami o vlasoch a nestačíme sa čudovať, čo všetko sú ženy schopné urobiť, aby navrátili svojim vlasov pôvodnú kvalitu.

Čo spôsobuje vypadávanie vlasov u žien?

Vedci zistili, že každá štvrtá žena sa sťažuje na vypadávanie vlasov, prípadne na ich zhoršenú kvalitu. Stratu vlasov ovplyvňuje niekoľko faktorov a v prvom rade je potrebné vypátrať príčinu. Ženy často ako prvé hľadajú prvú pomoc v alternatívnej medicíne. Než si však začnete máčať vlasy do vlastného moču, poraďte sa najprv s odborníkom.

Vypadávanie vlasov u žien môže byť prechodného charakteru – puberta. Stresová záťaž, ženám začnú vlasy vypadávať po pôrode, nesprávne stravovacie návyky a absencia dôležitých vitamínov a minerálov. Časté fajčenie na kvalite vlasov rovnako nepridáva a ďalšou príčinou vypadávania vlasov u žien sú hormonálne zmeny v období menopauzy.

Anémia – nedostatok železa je jedným z najhlavnejších príčin vypadávania vlasov u žien.

Po havárii v Černobyle nielen v zamorených oblastiach trpia najmä ženy ochoreniami štítnej žľazy.

Pokiaľ užívate množstvo liekov, je veľmi pravdepodobné, že vám niektorý z nich spôsobí nadmerné vypadávanie vlasov. Doporučujeme pri jednotlivých liečivách pozorne čítať príbalové informácie.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV